Розпочалися нові перевірки: на Тернопільщині перевірятимуть зберігання аміачної селітри
Ср. 30 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Розпочалися нові перевірки: на Тернопільщині перевірятимуть зберігання аміачної селітри

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Доручення про перевірку видано у зв’язку з надзвичайною ситуацією техногенного характеру, що сталася в морському порту міста Бейрут Ліванської Республіки.На Тернопільщині заплановано перевірити на безпечність зберігання суб’єктами господарювання аміачної селітри три підприємства. Перевірки триватимуть до 15 вересня.

В Управлінні Держпраці у Тернопільській області відбулась спільна нарада за участю фахівців Управління державної служби з надзвичайних ситуацій та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки у суб’єктів господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах чи використання її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив. 

Довідково: у Лівані за попередньою інформацією, вибухнули понад 2,7 тисячі тонн нітрату амонію (аміачної селітри), які шість років зберігали в порту без дотримання заходів безпеки.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)