Рятувальники Тернопільщини пройшли тренінги першої психологічної допомоги
Пт. 3 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Рятувальники Тернопільщини пройшли тренінги першої психологічної допомоги

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Слухачі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області взяли участь у психологічному тренінгу з надання першої психологічної допомоги.

Під керівництвом психологів ДСНС учасники заходу ознайомилися з принципами, алгоритмами й основними комунікативними навичками, які необхідні при наданні першої психологічної допомоги.

Розглянули особливості психологічної допомоги різним групам постраждалого населення та отримали базові знання про основні типи поведінки людей в різних кризових ситуаціях. Обговорили особливості взаємодії в команді, важливі для надання якісної психологічної допомоги та на практиці засвоїли деякі методики стабілізуючих технік. Дізнались про деструктивні наслідки впливу стрес-факторів та можливі ускладнення.

Старший психолог Управління ДСНС в області Наталія Гесюк, пояснюючи важливість екстреної психологічної допомоги, відзначила, що допомога, надана постраждалому одразу після надзвичайної ситуації, чи безпосередньо в зоні її виникнення, дозволяє значною мірою мінімізувати наслідки психологічної травми, чи взагалі запобігти її виникненню. 

Тренінг відбувся в чудовій атмосфері. Його учасники виявляли неабияке зацікавлення темою та активно намагались опанувати нові знання, які виявились для них не лише корисними, але й цікавими.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...