«Самопоміч» у Верховній Раді залишилася без лідера
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Самопоміч» у Верховній Раді залишилася без лідера

Гопко
Фото з відкритих джерел

31 серпня відбулася позачергова сесія Верховної Ради України, під час якої народні обранці розглянули та прийняли законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в першому читанні. Кнопку «за» натиснули 265 депутатів. Підтримали законопроект Президента його побратими із «Солідарності», представники «Народного фронту» та «Опозиційного блоку». Союзники БПП по коаліції («радикали» Ляшка, «Самопоміч» Садового й БЮТ Тимошенко) виступили проти ухвалення ЗУ Проекту Закону про внесення змін до Конституції.

Незважаючи на рішення фракції, підтримали волю гаранта України, тим самим вступивши у конфлікт з однопартійцями п’ятеро представників об’єднання львівського мера. Як не дивно, серед незгідних виявилася Ганна Гопко, яка, як відомо під час жовтневих виборів до Верховної Ради привели «Самопоміч» в будівлю під куполом, будучи першим номером у списку.

«Ті, хто розгорнув кампанію проти змін до Конституції, вільно чи невільно сприяють агресору в реалізації кількох цілей – провокуванні громадянського протистояння і розколу коаліції, зриву реформи децентралізації і розколу між Україною та Заходом. Цей план послаблення України і розв’язування рук Москві для ескалації агресії з усіма наслідками для нашої держави. Щодо виключення мене і чотирьох моїх колег із «Самопомочі» за те, що ми підтримали вкрай необхідні місцевим громадам змін до Конституції – мені прикро, що партія, яка позиціонувалася як демократична, сучасна альтернатива, скочується до популізму і більшовицького авторитаризму», – написала Ганна Гопко на своїй сторінці в соціальній мережі

Зазначимо, що окрім лідера, з фракції виключили ще чотирьох депутатів: Остапа Єднака, Віктора Кривенка, Павла Кишкаря, Вікторію Пташник.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)