На Тернопільщині судитимуть звідницю Рідні досі не можуть отямитися від горя: на Тернопільщині вшановують відомого спортсмена “Український Версаль”: на Тернопільщині є палац із залою віденського взірця На Тернопільщині будують нове пожежне депо Дитячий майданчик, який допоможе врятувати життя: тернополянка вирішила пожертвувати зароблені гроші Поповнення в Тернопільському автопарку У Тернополі оновлюють водопровідну мережу Боротьба за Держбюджет-2020 триває Дмитро Підручний став почесним громадянином Тернопільщини Тернопільська школа святкує півстолітній ювілей Тернопіль готовий до зими Чи відмовиться Тернопіль від політеленових пакетів? Тернополянин написав петицію про пенсійну надбавку, бо не може вижити на 1500 гривень Дистанційні послуги для тернополян від Пенсійного фонду України Лісорубні квитки, онлайн-картки рубок деревини: на Тернопільщині нововедення

Сергій Надал: «Герої ведуть за собою народ»

  • 4
    Поширили:

Героями стають ті, хто долають страх і йдуть першими заради спільного блага. У цьому переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

18-20 лютого 2014 року відбулися найбільші протистояння за свободу і державність українців. У ці дні ми вшановуємо Героїв Небесної сотні, людей, які пішли вперед, на смерть, заради спільного блага українського народу. Зробили це люди різного віку, різних поколінь. Більшість з них до свого подвигу жили у мирний час і не знали війни. Очевидно, що більшість з них мали страх перед смертю. Але вищою була мета, за яку вони боролися. Це свобода і воля. Свобода у значенні права жити у своїй вільній державі. А воля — здатність самостійно впливати на рішення і обирати шлях, яким йде твоя держава.

Ці наші герої були справжніми націоналістами по духу, навіть, якщо дехто з них себе так не називав відкрито. Вони діяли відповідно до декалогу націоналіста. Це ті, які не дозволили плямити честь своєї нації і повстали проти брехні. Це ті люди, які не вагаючись пішли вперед заради спільної справи. Це ті люди, “…що поклали душу, славою вкрили ім’я українське, а водночас і так само, і своє власне”, – як говорив один із духовних поборників нашої державності та незалежності Патріарх Йосиф Сліпий.

Герої Небесної сотні вселили віру у решту українців. Вони боролися попри фактичну відсутність підтримки світу, де лише «висловлювали стурбованість».

Так було часто у нашій історії. У 1918, коли було створено українську державу попри волю світових гравців. У час Другої світової війни, коли постала народна армія УПА, що вела боротьбу за право українців на власну державність з двома найсильнішими арміями світу. Так було на початку Незалежності, коли мільйони звалили окупаційний режим. Так сталося у 2014, коли український народ спробували обдурити, загнати в оновлені «каземати» Новоросійської імперії. Коли десятки повели за собою сотні у боротьбу за свободу. А потім і тисячі у боротьбі проти нової агресії. На чолі цієї боротьби були ті, хто розумів цінність свободи, волі, традиції, мови, нації. Їх об’єднувала любов до рідної землі і рідного народу.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу. У цій боротьбі в силу зовнішніх обставин ми можемо лишитися сам на сам з ворогом. І ми маємо бути готовими боротися за своє, попри обставини. І ми здатні подолати ці несприятливі обставини, бо в Україні є і будуть герої, в українців є здатність до самоорганізації і є бойовий дух, що сильніший за танки і гармати.

У ці ж дні віддамо шану героям Небесної сотні та усім борцям за волю і Незалежність України.

Вічна пам’ять героям полеглим! Слава героям живим! Слава Україні!


  • 4
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!