Сергій Надал: «Робимо все, щоб файне місто відповідало своєму іміджу»
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сергій Надал

Сергій Надал: «Робимо все, щоб файне місто відповідало своєму іміджу»

Нині у Тернополі повсюдно триває капітальний та поточний ремонт об’єктів благоустрою, доріг, тротуарів, прибудинкових територій та інших об’єктів житлового фонду. Кожного тижня комунальники встигають завершити ремонт на деяких об’єктах, а на інших — тільки починають. Про стан проведення ремонтних робіт у Тернополі ми поцікавилися у міського голови Сергія Надала.

Сергій Надал
Сергій Надал

— Пане Сергію, де конкретно сьогодні впорядковуються у місті прибудинкові території?
— Цими днями триває ремонт дворів за адресами: вул. Чалдаєва, 8, вул. Лучаківського, 13 та ремонтують міжквартальний проїзд на вул. М. Вербицького, 4 – вул. Є.Коновальця. Зазначу, що ремонт одного двору триває близько місяця. Цього року плануємо капітально відремонтувати 44 двори, з яких вже майже третину відремонтували.
— Запитання стосовно об’єктів житлового фонду: в яких будинках триває ремонт?
— Цього року із бюджету ми виділили кошти на ремонт покрівель, які сьогодні ремонтують на вул. Б.Лепкого, 14, вул. Сагайдачного, 13, вул. Самчука, 31, вул. 15 Квітня, 1 та вул. Просвіти, 23. Окрім того, проводять заміну інженерних мереж на вул. Тарнавського, 2 та вул. Живова, 37, триває ремонт міжпанельних швів на вул. Корольова, 2.
— На якому етапі ремонт міських доріг?
— У місті в літній період триває поточний і капітальний ремонт доріг. Зокрема, минулого тижня поточний ремонт проведено на вулицях Бережанській, Сахарова, Корольова, Тролейбусній, Микулинецькій. На цих вулицях, а також на Подільській триватимуть ремонтні роботи і цього тижня. Щодо капітального ремонту, то минулого тижня завершили дані роботи на перехресті вул. Танцорова та вул. Паращука, а також на вул. Текстильній. Зазначу, що плануємо капітально відремонтувати понад 20 доріг, тому роботи триватимуть доти, доки сприятимуть погодні умови.
— А тротуари?
— У Тернополі вже другий рік поспіль реалізуємо програму капітального ремонту тротуарів. Уже завершено ремонт на вул. Слівенській, тривають роботи на вул. Миру, Гоголя, Карпенка та Б. Лепкого у напрямку до ДНЗ № 27.
— Які ще тривають роботи із ремонту бульварів та інших об’єктів благоустрою?


— Цими днями триває капітальний ремонт бульвару Дмитра Вишневецького, облаштування пішохідних доріжок на бульварі Данила Галицького і на набережній ставу. На набережній наразі ремонтують підвищення хреста на честь 1020-річчя Хрещення Київської Русі. Крім того, триває ремонт зупинки “ПК “Березіль”, уже завершено ремонт зупинки “Гетьмана Пилипа Орлика” на вул. Миру та облаштування пандуса до парку “Топільче”. Крок за кроком кожного дня робимо все можливе, щоб файне місто Тернопіль відповідало своєму іміджу.

вікторія Зайшла