Сергій Надал: Варварські акції у Польщі є черговою спецоперацією Кремля
Вт. 11 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Сергій Надал: Варварські акції у Польщі є черговою спецоперацією Кремля

Виступ С.Надала поблизу символічної могили борцям за волю України у парку “Національного Відродження”
Виступ С.Надала поблизу символічної могили борцям за волю України у парку “Національного Відродження”

Антиукраїнська істерія – є черговою спецоперацією Кремля, яка має зірвати європейську інтеграцію Україну. Зокрема – отримання Україною безвізового режиму з ЄС. Про це в своєму коментарі нашому виданню повідомив міський голова Тернополя, голова комітету Асоціації міст України Сергій Надал.

План Путіна: поляки мають зганьбити образ українця в ЄС

Декілька днів назад у Польщі на кладовищі в колишньому українському селі Верхрата (всього за декілька кілометрів від Рави-Руської) вандализруйнували пам’ятник українцям, загиблим у роки Другої світової війни, в тому числі і воїнам УПА. Від 2015 року це чергова, після Грушовиць, Радружі, Молодичів, Вербиці, Монастиря, Пикулич, Лескова, акція «війни» проти українських пам’ятників у Польщі. Також на екранах польських кінотеатрів стартував показ фільму «Волинь», де українців показують, яккатів польського народу. Ці, варварська та так звана культурна, акції Польщі підсумували масштабну антиукраїнську кампанію, яку спровокувало рішення польського Сейму визнати «Волинську трагедію» актом геноциду польського народу.

Навіть значна частина польського населення розуміє, що за цими акціямистоїть Росія. Саме Кремль намагається використати сумнівні сторінки українсько-польської історії, щоб пересварити наші народи, зробити нас ворогами. Більше того, Путін намагається перетворити поляків на нових «зелених чоловічок», які в Європі мають доносити думку про злих націоналістів-українців. За путінським планом, поляки мають змінити громадську думку європейців, щоб теперішніх захисників України на сході сприймали як нащадків злих націоналістів, а з самої Росії швидше зняли економічні санкції.

План Путіна може зірвати лише правда

Сьогодні у Кремлі чекають, що українці почнуть діяти «польськими методами», руйнуючи місця польських поховань в України. Закликаю всіх українських патріотів утриматися від реалізації такого путінського сценарію. Ми маємо діяти за основним принципом українського націоналіста: «найперше не нашкодь державі».

Україна може зірвати плани Путіна лише правдою. У цьому випадку – історичною правдою.

Як політик та міський голова Тернополя я донесу до своїх польських колег, у тому числі до голів польських міст-побратимів Тернополя, всю небезпеку антиукраїнської кампанії у Польщі.

Поляки мають усвідомити загальносвітовий принцип націоналіста та патріота, який діє незалежно від національності: не можна будувати національну ідеологію на приниженні іншої нації. Національна ідеологія, яка базується на брехні завжди приводить до краху.

Читайте також: Сергій Надал: Реконструкція Тернополя йде за планом

Національно-визвольна боротьба ОУН і УПА була боротьбою усього українського народу не тільки на Заході, але й на Сході. Дух цієї боротьби зараз дозволяє українському війську стримувати російських агресорів.

Також закликаю всіх тернополян та українців боротися з антиукраїнською кампанією лише правдою, доносити до поляків справжню мету як варварів з Верхрати, так і режисерів фільму «Волинь».

Україна і Польща мають діяти за завітами останніх командирів УПА та АК

На завершення хочу згадати маловідому дату – 29 квітня 1945 року, коли у селі Скдліско Бжозівського повіту відбулася зустріч представників УПА і польської некомуністичної «Армії Крайової», що завершилась підписанням протоколу – фактично першого Договору між воюючою Україною та Польщею. В ньому були такі пункти:

– припинення будь-яких акцій обох сторін одна проти одної;

– спрямування усіх акцій і сил до боротьби зі спільним ворогом (на той час СРСР);

– повідомлення і застереження один одного перед загрозою небезпеки зі сторони комуністів;

– тісна співпраця і взаємодопомога у акціях проти радянських військ, а особливо ж – НКВД;

– гарантій цілковитої безпеки цивільного населення тощо.

У 1945 році українці і поляки об’єдналися у боротьбі проти спільного комуністично-російського ворога. Але вже було пізно. Російські «визволителі» захопили Україну й Польщу. Сьогодні українці воюють з Росією не лише за Україну, вони воюють за всю Європу.

Щоб перемогти російського ворога ми маємо пам’ятати справжню правдиву історію. Найкращим планом боротьби України та Польщі проти Кремлівського режиму є пункти договору від 29 квітня 1945 року. Лише назву старої імперії – СРСР треба замінити на нову – Росія.

Сергій Надал

Джерело: Файне місто

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)