Сергій Надал взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сергій Надал взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

Untitled-109 вересня в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» у Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України. На заході розглядалося питання децентралізації владних повноважень, реформи місцевого самоврядування та проведення місцевих виборів. Участь у засіданні взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.Президент України Петро Порошенко зазначив, що зараз важливим питанням є проведення децентралізації.

«Після Радянського союзу нам залишилася гіперцентралізована система – погана система місцевого управління, про що неодноразово наголошували навіть іноземні експерти. А зараз ми передаємо і повноваження, і відповідальність на місцеві рівні, тим самим даємо людям можливість вирішувати самим проблеми міста, села чи селища», – зазначив Президент.

Очільник Тернополя Сергій Надал зауважив, що децентралізація є необхідним кроком, тільки залишається відкритим питання, яким чином це повинно бути зроблено.

«Об’єднання громад повинно бути виключно добровільним, забезпечене фінансовим ресурсом та чітко розмежовувати права та повноваження громади та держави, – зазначає Сергій Надал. – Щодо іншого питання, яке розглядалося на засіданні, – виборів, то Тернопіль готовий до проведення місцевих виборів на належному рівні і розраховує на підтримку правоохоронних органів для забезпечення безпеки у такий складний час».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)