Сергій Надал зустрівся із мешканцями вул. За Рудкою та Монастирського. Що вдалося вирішити?
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сергій Надал зустрівся із мешканцями вул. За Рудкою та Монастирського. Що вдалося вирішити?

12 жовтня міський голова Тернополя Сергій Надал провів робочі зустрічі з мешканцями вул. А. Монастриського, 40 та 46 та За Рудкою, 1.

Untitled-1За словами очільника міста, прибудинкова територія на вул. Монастирського, 40 потребує ремонту двору та пішохідної доріжки.

«Відповідно до даного доручення, ЖЕК зобов’язаний відремонтувати протягом 10 днів пішохідну доріжку та дашки над входом у під’їзди і над одним із балконів. У будинку № 46 КП «Тернопільводоканал» вирішить питання безперебійного постачання води до 10 поверху», – розповідає Сергій Надал та додає, що оскільки у будинках проживає багато дітей, наступного року там встановлять дитячі майданчики.

На прибудинковій території будинку вул. За Рудкою, 1 наразі триває капітальний ремонт, який повинні завершити до 1 листопада. Там заплановано облаштувати водовідведення, екопарковку та пішохідні ділянки. «Під час зустрічі із мешканцями також обговорили пропозиції щодо капітального ремонту двору. Окрім того, жителі звернулися до керівництва ЖЕКу із проханням відремонтувати дашки та засуви у підвалах. Відповідно до даного доручення, ці роботи повинні бути проведені за місяць», – зауважив міський голова.

Untitled-2


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)