Шахраї дібралися до банківського рахунку тернополянки яка торгувала онлайн
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Шахраї дібралися до банківського рахунку тернополянки яка торгувала онлайн

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
34-річна жінка розмістила на одному з відомих сайтів купівлі продажу оголошення про продаж дитячого ліжечка. Покупець знайшовся, але на біду продавця, виявився шахраєм. Невідомий захотів придбати меблі.

Сторгувалися і чоловік став дізнаватися реквізити оплати. Тут і спрацювала стара шахрайська схема – аферист зателефонував знову і заявив, що з технічних причин кошти не  можуть зарахуватися на рахунок, тож необхідно підтвердити платіж через смс, який зараз надійде на мобільний та вказати цифри з кодом для переказу. Жертва афери виконала умови і замість отримати, втратила увесь залишок  – 4700 гривень.
 
Працівники поліції вкотре нагадують: торгуючи чи купуючи у мережі, будьте особливо пильними!  Ніколи не надавайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені банку.
 
Будьте пильні, якщо Вам приходять SMS невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер. Найчастіше власник картки сам повідомляє код зловмисникам, хоча в кожному СМС міститься попередження про неприпустимість його розголошення. Але його користувач часто не читає, – закликають у поліції.

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)