Шанс реалізувати задумане: громади Тернопільщини можуть отримати міжнародну підтримку
Нд. 25 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Шанс реалізувати задумане: громади Тернопільщини можуть отримати міжнародну підтримку

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Конкурс проектів місцевого розвитку регіонального значення планують  оголосити на початку квітня 2021.Програма «U-LEAD з Європою» розпочинає підготовчі зустрічі для зацікавлених територіальних громад, щоб допомогти підготуватися до майбутнього конкурсу з відбору регіональних розвиткових проектів.

Громади шести областей країни (Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Рівненська та Івано-Франківська) можуть під час онлайн-семінару,  31 березня отримати вичерпну інформацію по умовах та завданнях конкурсу, також поставити запитання та надати пропозиції, що відображають ситуацію у їх власних громадах.

Для участі у заході у своєму регіоні необхідно надіслати лист у довільній формі на адресу projects@u-lead.org.ua не пізніше 18-00 години 26 березня 2021. Будь ласка, вкажіть у листі назву громади, область, ім’я голови та свою електронну адресу. У темі повідомлення просимо зазначити назву заходу «Пілотна зустріч для підготовки проектів місцевого розвитку регіонального значення» та дату семінару.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)