Шанувальників бігу запрошують на «Тернопільський півмарафон 2018»
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

фото з мережі інтернет

Шанувальників бігу запрошують на «Тернопільський півмарафон 2018»

спорт
фото з мережі інтернет

Уже вдруге у Тернополі відбудеться цікава спортивна подія – «Тернопільський півмарафон 2018». Забіг проведуть 17 червня з метою популяризації масових бігових заходів в Україні, а також пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту у місті та покращання туристичного і спортивного іміджу Тернополя. Старт і фініш усіх дистанцій пройде на Театральному майдані.

Цьогоріч спортсмени зі всієї України змагатимуться на декількох дистанціях. Для любителів бігу у рамках цієї події їх заплановано чотири: 21, 10, 5 кілометрів та благодійна миля. У забігах довжиною 100, 500 та 1000 метрів зможуть позмагатися наймолодші учасники, віком до 13 років.

Учасники забігу на 21 кілометр бігтимуть дистанцію навколо Тернопільського ставу за маршрутом: Театральний майдан – бульвар Тараса Шевченка – вул. Руська – (Надставна церква – набережна – вул. Білецька – Циганська гора (мкрн Новий світ) – вул. Дружби – (с. Біла – вул. Стефаника – вул. С. Крушельницької) – заозерна дорога – Дальній пляж – вул. Яблунева – набережна – Надставна церква – 2 кола) – вул. Руська – бульвар Тараса Шевченка – Театральний майдан.

Розпочнуться легкоатлетичні забіги вулицями міста:

09:00 год. – дистанція 21 км;

09:15 год. – дистанція 10 та 5 км;

12:00 год. – дистанція 1,6 км;

12:40 год. – дитячі забіги (1000 м, 500 м, 100 м та 50 м).

Для участі у забігах дорослим учасникам та дітям необхідно попередньо зареєструватися. Реєстрація можлива у режимі on-line на сайті http://runstyle.com.ua до 16 червня. Детальна інформація для учасників змагань розміщена на сайті http://runner.te.ua/

До слова, організаторами «Тернопільського півмарафону 2018» виступає молодіжна громадська організація «Файні мандри» спільно з управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.