Що для тернополян стало легше та швидше?
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що для тернополян стало легше та швидше?

PM2image002Прийом громадян у центрах надання послуг з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, а також видача, заміна посвідчень водія – усі ці послуги, які надає сервісний центр на Тернопільщині, є прозорими та відкритими для громадян

– Стало для людей легше і швидше, – розповідає спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області Роман Антонюк. – Ми стараємося, щоб перед заїздом на оглядову яму людина мала уже всі документи, бо раніше, через їхню відсутність, затягувався час та накопичувалася черга.

За словами Василя Барановського, провідного спеціаліста сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру, кожна людина при зверненні до Центру не залишиться поза увагою працівників, отримує консультації та допомогу в оформленні документів з вище перелічених послуг, їй приділять стільки часу, скільки вона цього потребує.

– З метою якісного та оперативного обслуговування, недопущення черг, проводиться постійний моніторинг та виділяється певна кількість працівників для допомоги людям. Для прикладу, якщо раніше при огляді автотранспорту людина самостійно заповнювала відповідні бланки, то тепер допомагають це зробити швидко та правильно працівники Центру.

За детальнішою інформацією про перелік документів, необхідних власникам транспортних засобів для здійснення тої чи іншої операції, необхідно звернутися до Регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області, що знаходиться у Тернополі за адресою: вул. Бережанська, 65. Отримати інформацію також можна і за номерами телефонів: (0352) 43-58-06, 43-58-07.