Що не під силу київським журналістам, вміло виконують тернопільські комунальники
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що не під силу київським журналістам, вміло виконують тернопільські комунальники

Без-имени-2Журналісти «НЛО-ТВ» протягом двох днів знімали в Тернополі гумористичну програму «Чистоплюї».

Суть програми проста – двоє ведучих-«чистоплюїв» намагаються оволодіти складними або непрестижними професіями, які, як виявляється, не під силу гламурній білявці Мілі та стильному ведучому Сержу.

Позаяк в Тернополі цьогоріч найактивніше поміж всієї України проводять ремонти, «Чистоплюї» обрали житлово-комунальну галузь міста. У процесі зйомок ведучі спробували прибирати місто з допомогою самохідних вакуумних пилососів та вручну із двірником, а також – викладати бруківку.

Окрім того, знімальна група побувала на асфальтовому заводі, звідки разом з вантажівкою гарячого асфальтобетону вирушила у двір на бульварі Данила Галицького, поблизу ЗОШ №15, де в той час тривали роботи із фрезерування старого покриття.

Тернопіль привернув особливу увагу київських гостів. Тому, координатор проекту Анна поділилася, що хоча спочатку й планували відзняти тільки одну програму, зрозумівши, що цікавого у місті відбувається значно більше, вирішили повернутися за декілька місяців та спробувати «чистоплюїв» уже в іншому амплуа.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)