Що робити з нічийними водними об'єктами на Тернопільщині вирішить спеціальна комісія
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що робити з нічийними водними об’єктами на Тернопільщині вирішить спеціальна комісія

З метою зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з водним фактором, впродовж 2017 року Тернопільським обласним управлінням водних ресурсів,

як спеціально уповноваженим органом виконавчої влади в галузі використання водних ресурсів, вивчено і узагальнено стан використання орендованих та безгосподарних водних об’єктів на території області та технічний стан їх гідротехнічних споруд, в тому числі потенційно небезпечних. Відповідно, фахівцями облводресурсів та міжрайонних управлінь водного господарства станом на 1 листопада 2017 року проведено комісійне обстеження 670 водних об’єктів області та їх гідроспоруд.

З метою усунення наявних недоліків у галузі використання водних ресурсів на орендованих та безгосподарних водних об’єктах, в тому числі потенційно небезпечних в порядку співпраці та взаємодії, Тернопільським облводресурсів на адресу усіх районних державних адміністрацій та відповідних органів місцевого самоврядування надіслано листи про необхідність приведення гідротехнічних споруд вказаних водних об’єктів в робочий стан, виготовлення орендарями усіх передбачених законодавством правовстановлюючих та дозвільних документів. Дані пропозиції були розглянуті 10.11.2017р. на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.