Що розповідали польські делегати тернопільським студентам
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що розповідали польські делегати тернопільським студентам

26 – 27 вересня з офіційним візитом університет відвідала делегація Університету «Люблінська Політехніка» (Республіка Польща) у складі канцлера Вєслава Сікори та заступника директора Інституту електроніки та інформаційних технологій Павела Комади.

Гості зустрілись із ректором, адміністрацією, деканами нашого університету та обговорили питання академічної та наукової співпраці, організації програм подвійних дипломів. Під час зустрічі зі студентами відбулась презентація програм академічної мобільності Університету «Люблінська Політехніка» у 2017/2018 навчальному році для студентів та викладачів університету.

Польські партнери запросили студентів магістратури на навчання за програмою подвійних дипломів з оновленим графіком навчання. Такі студенти будуть навчатися перший 2017/2018 навчальний рік в ТНТУ, а другий 2018/2019 навчальний рік з вересня 2018 року у Люблінській Політехніці. З нагоди відзначення 65-ти річчя Люблінської Політехніки у 2018 році для студентів ТНТУ польська сторона зменшить оплату за навчання до мінімуму для таких спеціальностей як механіка і машинобудування, транспорт, будівництво, електротехніка, мехатроніка та менеджмент.

З метою розширення доступу студентів ТНТУ до навчальних програм Люблінська Політехніка запрошує безоплатно на один семестр також студентів бакалаврату, що навчаються за спеціальностями: механіка і машинобудування, мехатроніка, фінанси і бухгалтерський облік, електротехніка.

Всього з 2014 року у Люблінській Політехніці за програмами подвійних дипломів навчалися понад 40 студентів ТНТУ.