Що зробили чиновники, аби тернопільський аеропорт таки запрацював?
Вт. 31 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Що зробили чиновники, аби тернопільський аеропорт таки запрацював?

аеропортТернопільський аеропорт отримав сертифікат, яким Державна авіаційна служба України засвідчує: «Аеродром Тернопіль відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден…

2 грудня  заступник голови ОДА Іван Крисак підписав розпорядження «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Тернопільському обласному комунальному підприємству «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» земельних ділянок на території Смиковецької сільської ради Тернопільського району. Документ передбачає надання Тернопільському обласному комунальному підприємству «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» в постійне користування земельні ділянки загальною площею 156,6189 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту”.

Упродовж багатьох років отримати право використання цієї землі обласній раді з різних причин не вдавалось. 

«Не менш значимим, – на думку першого заступника голови обласної ради, – є отримання сертифікату аеродрому, яким Державна авіаційна служба України засвідчує: «Аеродром Тернопіль відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден…» та сертифікату служби авіаційної безпеки».

Про те, що, щоб отримати згадані документи, довелось виконати  численні вимоги відповідних комісій говорив директор аеропорту Юрій Малецький, який також повідомив про проведені ремонтні роботи, будівництво бетонної огорожі, а також участь  очолюваного ним підприємства у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

Читайте також: Деталі шокуючої історії, яку вже тиждень обговорює вся Тернопільщина

Юрій Малецький розповів про перемовини із іншими аеропортами та авіаційними  перевізниками щодо запуску, на даному етапі, внутрішніх рейсів із Тернополя.
Загрузка...Loading...