Що зробити, щоб пічка в авто гріла краще
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що зробити, щоб пічка в авто гріла краще

Фото з мережі інтернет

Автомобілісти масово скаржаться, що з приходом зими пічка в автомобілі починає гірше працювати, а явних причин на те немає. І начебто все за регламентом: і двигун достатньо прогріли, і авто справне, проте повітря не таке тепле, як має бути і щоб відігріти вікна треба багато часу. Що ж, зараз розберемось.

Насамперед

Перше, що ви повинні зробити, коли помітили збій в роботі пічки – це перевірити моторчик в пічці на працездатність. Він може просто не розкручуватись до потрібних обертів і салон не отримуватиме нагрітого повітря.

Щоб перевірити треба включити обдування на всю потужність і якщо виникає сильний шум, то вентилятор справний. А ось якщо мотора не чути, то робота пічки збилась саме через нього.

Фільтр

Коли ви востаннє його замінювали? Отож, бо й воно. Забитий брудом та пилюкою фільтр не може пропускати тепле повітря в салон. Особливо після спекотного літа, коли навколо стільки пороху. Перед приходом зими обов’язково гляньте, в якому стані фільтр, адже від нього залежить ефективність обігріву салону.

Система охолодження

Може бути ще таке, що в систему охолодження двигуна потрапило повітря, від чого в салоні впаде температура. Наприклад, порушена герметичність прокладок або шлангів і через щілини підсмоктує повітря. Тоді потрібно виганяти все повітря з системи охолодження.

Термостат

Це найчастіша причина несправності, коли через дефлектори виходить холодне повітря – несправний термостат. Саме він відповідальний за перемикання контурів, по котрих циркулює охолоджуюча рідина.

Коли ламається термостат і не перемикається, то нагрітий антифриз не може надійти в салонний обігрівач, а направляється в моторний відсік.

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)