Що зявилося на місці колишнього МРЕВ у Тернополі?
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Що зявилося на місці колишнього МРЕВ у Тернополі?

центр

центр
центр

12 січня у Тернополі відкрили сервісний центр МВС. В Україні це вже 13 за рахунком сервісний центр.

Центр прийшов на заміну колишньому МРЕВ — тут можна зареєструвати та перереєструвати транспортний засіб, отримати та обміняти посвідчення водія, отримати допуск на перевезення небезпечних вантажів тощо, пише 24 Канал.

Денна пропускна здатність центру — до 200 послуг. Тут працює електронна черга, інформаційні термінали, безкоштовний Wi-Fi та онлайн-камери спостереження. Клієнт може залишити відгук щодо якості обслуговування на спеціальному планшеті, таким чином, постійно відслідковують рівень обслуговування як у центрі, так і кожного працівника.

Про відкриття центру на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав міністр Арсен Аваков.

Читайте також: Багатостраждальна траса Львів-Тернопіль знову на ремонті

«Перший у новому році та 13-ий у країні: у Тернополі відкрився сервісний центр МВС! Не буду повторюватись: сервісний центр у Тернополі відповідає усім нашим стандартам – швидко, зручно, доброзичливо!

Замість старого МРЕВ – усі сервіси МВС через електронну чергу у прозорому фронт-офісі, замість старих похмурих кадрів та натяків на хабарі – клієнтоорієнтовані, професійні співробітники, 50% з яких — нові, спеціально підготовлені кадри, які пройшли безкоштовну програму стажування та успішно склали конкурс.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)