Щоб вкрасти гроші приклав матері до горла ніж
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Щоб вкрасти гроші приклав матері до горла ніж

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Грабіж, поєднаний з насильством, правоохоронці інкримінують 22-річному збаражчанину. Нахаба силою заволодів дорогим мобільним телефоном, що належить громадянину Республіки Судан. Навіть матері злочинця дісталося.

Збаражчанин не вперше потрапляє у поле зору оперативників. У біографії молодика уже декілька судимостей за крадіжки, грабежі, шахрайства. Навіть рідній матері зловмисник прикладав ніж до горла, аби заволодіти її грошима. Нещодавно вийшовши з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став.

Читайте також: У 21 столітті жителі Тернопільщини радуються…. питній воді!

Чергове пограбування скоїв поблизу нічного клубу «Бомба», де часто любить проводити своє «дозвілля». Спочатку начебто ввічливо попросив студента-іноземця телефон, аби здійснити дзвінок, та коли дорогий апарат опинився в його руках – кинувся втікати. Потерпілий пробував відібрати своє майно, за що отримав кулаком в обличчя.

Нападника оперативно затримали співробітники кримінальної поліції Тернопільського відділу. Мобільний телефон вилучили. Також правоохоронці перевіряють, чи не причетний збаражчанин до інших злочинних діянь


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)