Щось дорожче, щось дешевше: як змінилися ціни на продукти у Тернополі
Сб. 18 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Щось дорожче, щось дешевше: як змінилися ціни на продукти у Тернополі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Для багатьох овочів та фруктів закінчується сезон, для інших лише починається. Це впливає на коливання цін на продукти на ринку

У багатьох продавців ціни на одні і ті ж товари відрізняються. В одного можна дешевше придбати помідори та огірки, в іншого – виноград. Щоб заощадити, доведеться добре походити по ринку в пошуках недорогих овочів та фруктів. Перше, що кидається в очі, –цінники на огірки у багатьох продавців. Вони вже коштують по 40 гривень за кілограм, – пише “20 хвилин”.

“Дорого, бо сезон вже закінчився і це тепличні огірки.  Може, у когось є дешевше, але не на багато. Огірки були по 14 – 17 гривень, потім ціна за кілограм – до 25 грн. Так поступово до 40 дійшло. Ближче до зими буде по 50 – 60 гривень”, – розповідає один з продавців.

У деяких продавців можна знайти огірки дешевше – по 33 гривні. Вони також тепличні. Помідори за місяць подорожчали. Вони тепер коштують в середньому 25 грн за кілограм. Раніше продавці застерігали, що через поганий врожай картопля буде дорожчати. Вона цього року дійсно дорога, але за три місяці ціна на неї не змінилась. В середньому вона коштує на ринку 15 гривень, як і два попередніх місяця. Здорожчали також кабачки, баклажани, салатний перець в середьному на 10 – 12 гривень. у порівнянні з вереснем. Лише на буряк ціна трохи знизилась. Він коштує тепер в середньому 9 гривень.

Ягоди та фрукти, окрім яблук, які вирощують в Україні, також подорожчали. Груші тепер – 45 грн (35 у вересні), виноград різних сортів подорожчав в середньому на 5 – 7 гривень. А от іноземні товари, такі як гранат та хурма, дешевші. Хурма раніше коштувала 60 грн/кг, тепер – 45 грн/кг. Гранат вартував 70 грн/кг, зараз – 65. Вони привезені з Азербайджану. Деякі продавці мають навіть спеціальні соковижималки, щоб робити гранатовий сік. З одного плоду виходить близько 150 мл. Така склянка коштує 40 гривень, як і великий гранат.

У даній порівняльній таблиці зазначено коливання цін на  деякі овочі та фрукти за серпень, вересень та жовтень. Найнижчими вони були на більшість товарів у вересні.

73063577 777778465976431 6358350923089051648 n


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)