Школярі у громаді на Тернопільщині зможуть навчатися за міжнародною програмою «Лідер у Мені»
Вт. 26 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Школярі у громаді на Тернопільщині зможуть навчатися за міжнародною програмою «Лідер у Мені»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Освітня програма світового рівня «Лідер у Мені», яка у 2020 році з’явилася в Україні, тепер буде доступною і в Чорткові.

«Лідер у Мені» – це програма світового рівня, яку вже більш ніж 20-ти років практикують у 72-ох країнах світу. Україна стала 73-ою країною.
 
«Програма «Лідер у Мені» базується на методиці «7 звичок високоефективних людей» доктора Стівена Кові. Загалом в Україні «Лідер у Мені» працює у форматі програми у позакласний час. Заняття відбуваються один раз на тиждень протягом години. Діти отримують спеціальний посібник міжнародного зразка, –повідомляють у Чортківській міській раді. – Програма дає чіткі вимірювані результати. За допомогою спеціальної системи MRA двічі на рік визначають, наскільки учасники поглибили свої знання та навики. У пілотний період з лютого по травень 2021-го року програма працювала у 20-ти школах в 11-ти областях. У ній взяло участь 586 дітей».
 
Сьогодні програма розширює своє представництво в Україні. Зокрема зараз вона вже є доступною в 11-ти областях: Київській, Львівській, Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Рівненській, Сумській, Волинській, Чернівецькій та Черкаській.
 
Довідка:
 
Franklin Covey (FC) – це міжнародна компанія № 1 з розвитку принципо-центрованого лідерства у світі. Міжнародна організація CASEL визнала програму «Лідер у Мені» однією з найкращих у світі за структурою та результативністю. 92% батьків помітили позитивні зміни у своїх дітях після навчання – це показав моніторинг ефективності програми. Згідно з дослідженням «Tyton Partners» на замовлення Фонду Білла та Мелінди Гейтсів та подружжя Цукерберг-Чан, «Лідер у Мені» визнана найкращою програмою соціально-емоційного навчання у 2020-му році.
 
Більше інформації про програму – за посиланням.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)