Штрафи не лякають : у Тернополі продовжують продавати алкоголь у нічний час
Вт. 2 Червня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Штрафи не лякають : у Тернополі продовжують продавати алкоголь у нічний час

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Попри заборону продажу алкогольних напоїв у торговельних закладах міста в нічний час (з 22.00год. до 08.00 год.) працівники муніципальної інспекції спільно з тернопільськими правоохоронцями і надалі виявляють факти продажу алкогольних напоїв.

Під час рейду в ніч на 21 травня виявлено 4 нових випадки продажу алкоголю в нічний час. На всіх  продавців-правопорушників оформлено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП, які будуть передані на розгляд адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за місцем проживання останніх для накладення адміністративного стягнення у виді штрафу.

Загалом під час проведення таких рейдів у травні цього року виявлено та зафіксовано 12 випадків продажу алкогольних напоїв у торговельній мережі міста в заборонений час.

Слід  нагадати, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у вигляді накладення штрафу від 1700 грн. до 6800 грн.

Дана робота продовжується і надалі

Звертаємося до тернополян з проханням повідомляти про факти вчинення таких правопорушень на гарячу лінію міської ради 15-80, лінію 102 та в управління муніципальної інспекції за тел.: 40 41 67 та +38 073 015 1481 (Viber)


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)