Швейцарська сучасна лабораторія буде створена на базі тернопільського університету
Чт. 2 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Швейцарська сучасна лабораторія буде створена на базі тернопільського університету

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Учасником Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» є Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського

Завдяки проєкту Тернопільський медуніверситет  увійшов у число закладів, де реалізуватиметься пілотна надсучасна лабораторія.

Проєкт передбачає створення подібних симуляційних підрозділів передбачає розробку документації на основі освітніх програм за фахами «загальна практика – сімейна медицина» та «медсестринство», придбання потрібного симуляційного та медичного обладнання для приведення освітнього процесу у відповідність до найкращих світових практик.

Зі свого боку україно-швейцарський проєкт надасть вишам основне обладнання, яке допоможе відпрацювати більшість практичних навичок, що виконуються лікарем або медичною сестрою сімейної медицини. Перелік необхідного підготували практикуючі сімейні лікарі і медичні сестри, фахівці Академії сімейної медицини України і україно-швейцарського проєкту. Обладнання включає як типовий інструментарій амбулаторії, так і манекени для відпрацювання базових маніпуляцій. Закупівля необхідного відбулася у вересні 2020 року, а його постачання в пілотні ЗВО передбачається у грудні 2020 – березні 2021 року.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)