Скандал через пасху: громада Тернопільщини захищає свого отця і спростовує недостовірну інформацію
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Скандал через пасху: громада Тернопільщини захищає свого отця і спростовує недостовірну інформацію

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На початку травня у загальнодоступній групі у Фейсбуці була опублікована стаття, де обвинувачували священника над нарухою над пасхою у власному дворі.

Парафіяни Української Православної Церкви с. Підгайці, що на Тернопільщині, спростовують недостовірну інформацію щодо діяльності свого отця. У дописі парафіян церкви зазанчається: “Ми парафіяни с. Підгайці, обурені цими неправдивими чутками, адже наведені фейкові факти є непривдиві.

Стверджуємо , що це неправдива інформація. Священик із своєю сім’єю постійно перебуває на будівництві. Дім залишається без нагляду. Ми є свідками , що паски священик роздавав прихожанам і малозабезпеченим. Ті декілька пасок, які залишилися – висушені. Доказом служить фото.

Під час відсутності даної сім’ї, будь – хто міг зайти на територію, де проживає сім’я священика. Адже до цього випадку були замічені такі випадки:

  • – отруєна собака;
  • – перерізаний тормозний шланг на другий день після капітального ремонту автомобіля;
  • – неодноразові погрози священику та його дітям.

Хочеться запитати , яке моральне право мав автор анонімної статті й адміністратор групи та інші ЗМІ ганьбити гідність і честь нашого священика , його сім”ї і нашої громади ?

Ми, громадяни України, розчаровані у ЗМІ, які використовують для своєї статті анонімну і неправдиву інформацію та її розповсюджують. Такими вчинками та статтями Ви розпалюєте міжрелігійну ворожнечу за яку несуть кримінальну відповідальність.

Ми усі українці і маємо конституційне право на вільний вибір віросповідання. Віра, яку ми сповідуємо заснована святими божими угодниками, передана нам предками, яку ми цінуємо і передаємо нашим нащадкам.

Звертаємо також увагу, що правоохоронні органи не реагують на правопорошення, які здійснюються сторонниками ПЦУ по відношенню до священика нашої парафії, його сім’ї та парафіян УПЦ.”.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)