Скоро всі охочі матимуть змогу побачити довоєнний Тернопіль
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Скоро всі охочі матимуть змогу побачити довоєнний Тернопіль

В Тернополі триває робота над створенням довоєнного макету міста. Наразі сформовано колектив (робочу групу) із восьми чоловік. Частина із них працює безпосередньо над створенням макету, інша – займається організаційними питаннями.

Без-имени-1«Буквальні роботи курує художник та скульптор Дмитро Мулярчук. За основу взято план міста 1937 – 38рр. Його перенесено на рель’єф із збереженням меж вулиць та будинків. Крайні межі макету – Надставна церква, вул. Танцорова, Доли, Філармонія, вул. Стрільців, вул. Хмельницького, З/Д вокзал, вул. Качали, Єзуїтський костел на Опільського, Старий замок і знову повертаємося по Замковій до Надставної. Приблизний розмір 2 на 1,5м. Уже опрацювали сектор Подолу, Старого ринку та кількох вулиць поблизу вокзалу. Робота клопітка та вимагає чимало часу. Сам процес створення макету складається із кількох етапів. Ключові споруди проробляє та створює уже відомий у Тернополі, ентузіаст Володимир Кріса. Над характерною забудовою міських кварталів працює архітектор пан Борис Солонін та професійний різьб’яр Володимир», – розповідають організатори проекту.

Тернополяни мають змогу долучитися до реалізації ініціативи, зокрема, внести на розгляд митців побажання та пропозиції, за тел.: (093) 724 92 11

 

Джерело: tarnopol1540.blogspot.com


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)