«Слова нічого не вартують, якщо вони не підкріплені реальними справами», - Юрій Вересюк
Пт. 30 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Слова нічого не вартують, якщо вони не підкріплені реальними справами», – Юрій Вересюк

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Знаєте в чому проблема сучасних політиків? Часто вони хочуть бути депутатами, але не знають, що депутатом потрібно не БУТИ, депутатом треба ПРАЦЮВАТИ. Саме тому, до влади в місті, області має прийти єдина команда професіоналів партії ВО «Батьківщина».

В мене в житті вже трапилося «випробовування владою». Насамперед, за цей період я не набув у власність жодної земельної ділянки, об’єкта нерухомості чи навіть транспортного засобу. Не голосував за жодне рішення щодо незаконного отримання земельних ділянок чи несанкціонованих забудов.

За період діяльності міської ради 5 скликання виніс на сесію більше 50 рішень, переважна більшість яких прийнята міською радою. Причому, більша половина прийнятих рішень стосувалась захисту соціальних, економічних інтересів усіх тернополян, а не лише окремих жителів чи будинків.

В результаті отриманого досвіду, спілкування з тернополянами та фахівцями в окремих галузях, пропоную свою програму, щоб Тернопіль став кращим.

Основне:

– Благоустрій. Одним з першочергових завдань депутата є забезпечення ремонту дворів, доріг, скверів, місць дозвілля;

– Комфорт. Як людина, яка понад 10-ть років працює з житлово-комунальною галуззю маю механізм як вирішити питання: гарячої вони, освітлення дворів, місця для паркування автомобілів;

– Соціальний захист. Необхідно створити Єдиний Соціальний Реєстр громадян, які потребують фінансової підтримки (оформленням і поновленням довідок для таких людей мають займатися соціальні працівники). Підвищення рівня зарплат медикам та освітянам, за рахунок доплат з місцевого бюджету;

– Підтримки малого та середнього бізнесу. Програма «Бізнес-старт» для безкоштовних консультацій та бізнес плани для новостворених та щойно зареєстрованих підприємців. Прийняття програми відшкодування % за кредитами для вже існуючого малого та середнього бізнесу…

Вересюк Юрій підприємець, голова громадської організації, кандидат в депутати до Тернопільської міської ради від партії ВО «Батьківщина». Балотується під номером «01», четвертий виборчий округ (мікрорайон: ближній «Бам», вулиці: Злуки, Тарнавського, Галицька, Лепкого, Пушкіна, Чалдаєва, Текстильна).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)