Сміх і сльози: "дорожники" Тернопільщини хваляться новітніми підходами
Нд. 25 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сміх і сльози: “дорожники” Тернопільщини хваляться новітніми підходами

dorog_terМайже 12 кілометрів дорожнього покриття у Тернопільській області відремонтовано за новою технологією холодної регенерації або ресайклінгу, яку широко застосовують у цивілізованому світі.

«Ресайклінг забезпечує укріплення основи дороги, — пояснив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. — Це означає, що дорожнє покриття служитиме набагато довше, ніж при простій заміні верхніх шарів асфальтобетону. Відповідно і гарантія на такий ремонт в межах десяти років».
Загалом, Тернопільщина першою серед областей України відзвітувала про завершення на території області поточних середніх ремонтів доріг. Якщо в деяких інших областях до таких ремонтів тільки приступають, то тернопільські дорожники, як і обіцяли, до середини червня завершили навіть дуже трудоміський ремонт на обході Копичинців (дорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече).

Там відремонтовано дві ділянки загальною протяжністю 1,3 км, які завершували список затверджених ремонтних робіт на 2016 рік. Дорожники працювали без вихідних, але з врахуванням погодних умов, щоб вкластися в обіцяні терміни.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)