Сьогодні тернополяни відзначають "День Вишиванки-День Родоводу" (відео)
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сьогодні тернополяни відзначають “День Вишиванки-День Родоводу” (відео)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
День Вишиванки – це красива традиція, в знак єдності та підтримки українців одягати вишиті сорочки третього четверга травня.

День Вишиванки – це унікальний, потужний, колективний нАстрій і настрІй, де кожен куток планети, з українцями перетворюється на фантастичну красу. 
День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.
Закликаємо кожного присвятити карантинний період дослідженню власного роду. Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. 
Також День Вишиванки – День Родоводу присвячуємо видатним українським родинам, кілька поколінь котрих робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки. Таким чином прагнемо заповнити пустку в інформаційному просторі і привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.
Бережімо Україну і себе.

21/05/2020ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ДЕНЬ РОДОВОДУ (офіційне промо)День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим…

Gepostet von Всесвітній день вишиванки am Montag, 20. April 2020

Інформацію взяти із офіційної фейсбук сторінки- Всесвітній день вишиванки


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)