Сьогодні Україна святкує 21-річчя «океанів»
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Сьогодні Україна святкує 21-річчя «океанів»

12 жовтня 1994 року народився найпопулярніший на сьогодні український гурт «Океан Ельзи». Нині легендарні виконавці святкують 21-й день народження.

Untitled-6З кожним роком все більше наших співвітчизників захоплюються своєрідним вокалом з хрипотою фронтмена «океанів» Святослава Вакарчука. Його голос пробуджував та пробуджує в українців різних вікових категорій віру в себе, бажання любити, творити і не зупинятися на досягнутому. А розпочалося все банально, з одного виступу студента-фізика на музичній вечірці…

«Якось на вечірці музиканти Юрій Хусточка, Денис Глінін та Павло Гудімов почули хриплий спів тоді ще 19-річного студента факультету теоретичної фізики Святослава Вакарчука і запросили його до групи. Влітку Вакарчук прийшов на першу репетицію, а з осені четвірка репетирувала регулярно і вже 12 жовтня 1994-го року, як прийнято вважати, було створено новий гурт – «Океан Ельзи». Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на території України продано понад мільйон дисків», – розповідає ТСН.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)