Сотні дівчат взяли участь в кастингу першого в Західній Україні модельного шоу на телеканалі «Тернопіль1».
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Сотні дівчат взяли участь в кастингу першого в Західній Україні модельного шоу на телеканалі «Тернопіль1».

В проект потрапили лише найяскравіші учасниці, які змогли переконати журі, що варті перемоги. Відтак, 12 дівчат боротимуться за цінний приз від модельної агенції «Selfie Models». Учасниці вражали своїми талантами: танцювали, співали, демонстрували фізичну підготовку.

«До прикладу, одна із учасниць Юля, аби вразити суддів, сіла на шпагат. Дівчина бореться також за титул міс Тернопіль і націлена лише на перемогу», – каже режисер проекту «Стань моделлю» Світлана Наконечна.
На кастингу вирували пристрасті та збільшували градус тривоги.

Учасницям пропонували кардинальні зміни зовнішності. Таке випробування виявилось не кожній дівчині під силу. Марія до останнього відстоювала свій колір волосся та чи вдалось його зберегти, Ви побачите під час перших перевтілень. Не обійшлось і без сліз. Учасниці плакали, не стримували сліз і судді. Історія Валентини їх вразила до глибини душі. Чим саме дівчина шокувала журі, дізнаєтесь згодом. А декому судді поставили жорстку умову схуднути на 5 кг.

«Є вражаючі випадки, учасниця реаліті – Юля схудла на 10 кг за 4 місяці та пообіцяла боротись на проекті до перемоги», – каже режисер проекту «Стань моделлю» Алла Демко.

Журі не лише критикувало учасниць, а й допомагало дівчатам порадами та рекомендаціями. До прикладу, вегетаріанці Анастасії, пообіцяли знайомство з дієтологом, який би збалансував її харчування.

Учасниці вражали своїми професійними навиками. Яке завдання отримала від суддів, майбутній слідчий Анастасія, – побачите в одному з перших випусків реаліті шоу на телеканалі «Тернопіль1».

Тож, конкуренція з кожним випробуванням серед дівчат зростає. Всі учасниці модельного шоу харизматичні, яскраві та готові боротись за перемогу. Сезон обіцяє бути дуже цікавим. Попереду тижні боротьби найкрасивіших, найграційніших, найкмітливіших, найхитріших та наймудріших. Інтриги, боротьба і щирі емоції. Все це побачите вже цієї весни на телеканалі Тернопіль 1.

Уже цієї весни на телеканалі «Тернопіль1» стартує нове реаліті-шоу «Стань моделлю». 14 дівчат будуть боротись за право отримати цінний приз від модельної агенції «Selfie Models».

Сотні дівчат взяли участь в кастингу першого в Західній Україні модельного телешоу. В проект потрапили лише найяскравіші учасниці, які змогли переконати журі, що варті перемоги. Вони вражали своїми талантами: танцювали, співали, демонстрували фізичну підготовку. Знайомтеся з учасницями, які пройшли кастинг.

До прикладу, одна із учасниць Юля, сіла на шпагат. Дівчина бореться також за титул міс Тернопіль і націлена лише на перемогу. Діана декламувала вірш, а також вразила суддів своїми спортивними формами.

А учасниця Оля, на прохання показати кицю, вирішила, що найкраща киця- це сексуальна киця та змогла переконати суддів у своєму артистизмі та харизмі. Хтось вражав своїми професійними навиками, так Анастасія, яка вчиться на слідчого, отримала цікаве завдання від суддів. Дівчат випробовували на вірність своїм переконанням, іх ставили перед вибори: модель або співачка, пропонували змінити зовнішність. Учасниці змушені буди відстоювати свою зовнішність, право на «довге волося». Так Марія до останнього боролась за збереження кольору свого волося. Але чи вдалось їй це ми побачимо при перших перевтіленнях дівчат. Учасниця Олександра викликала зацікавлення суддів своїм татуюванням у інтимному місці. Не лише суворо працювала команда, а й допомагали дівчатам порадами та рекомендаціями, зокрема Анастасії, яка є вегетаріанкою, пообіцяли знайомство з дієтологом, який би збалансував її харчування. Багато дівчат змагались танцюючи, співаючи. А декому судді поставили жорстку умову схуднути на 5 кг. Є вражаючі випадки, так Юля схудла на 10 кг за 4 місяці та пообіцяла боротись до кінця. Не обійшлось і без сліз. Плакали дівчата.

Але плакали і судді. Історія Валентини іх вразила до глибини душі. Інтригою проекту стало дефіле трьох дівчат, яким дали другий шанс вибороти перемогу. Пристрасті вирували та збільшували градус тривоги. Але в шоу залишилась лише одна. А найбільшою неочікуваною подією кастингу стало те, що судді набрали 15 дівчат, замість запланованих 12! А це ознака того, що і залишати проект будуть більше ніж очікувалось. Конкурентність зростає, адже всі дівчата харизматичні, яскраві та готові боротись за перемогу.

Сезон обіцяє бути дуже цікавим. Адже попереду тижні боротьби найкрасивіших, найграційніших, найкмітливіших, хитріших та мудріших. Інтриги, боротьба і щирі емоціі. Ми побачимо це все вже цієї весни на телеканалі Тернопіль 1. А поки тривають перші дні зйомок ми пропонуємо вам ознайомитись із усіма 15 учасницями та обрати свою фаворитку.
Загрузка...Loading...