"Соцпрацівниця" обікрала помешкання пенсіонерки
Чт. 21 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Соцпрацівниця” обікрала помешкання пенсіонерки

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Псевдопрацівник соціальної служби прибрала до рук усі ювелірні вироби пенсіонерки з Тернополя.

Неприємність спіткала 90-річну тернополянку 28 листопада. Вирушаючи в обідню пору в магазин вона на сходовій клітці зустріла незнайомку. Дівчина представилася працівником соцслужби та спитала, чи бува старенька не має статус учасника бойових дій, бо саме таким людям вони надаватимуть грошову допомогу. Пенсіонерка підтвердила, що має такий статус, а незнайомка запропонувала піднятися до квартири аби заповнити списки на отримання допомоги до свят.

Читайте також: П’яний водій зробив ДТП і тікаючи врізався ще в одне авто

Вдома господиня показала шахрайці необхідні документи, а гостя, записавши дані, попросила напитися води. І допоки старенька набирала воду, зловмисниця швидко обнишпорила кімнату та знайшла у серванті золоті і срібні прикраси. Злодійка викрала усі каблучки та сережки, напилася води і покинула помешкання. А бідолашна старенька лише увечері помітила пропажу. Довелося телефонувати в поліцію.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не довіряйте незнайомцям та ні в якому разі не впускайте їх до свого помешкання! Розкажіть про подібні афери стареньким родичам та сусідам. Саме люди похилого найчастіше потрапляють на гачок шахраїв.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)