Співак, який підкорив Європу, їде до Тернополя
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Співак, який підкорив Європу, їде до Тернополя

10 листопада в Тернополі відбудеться концерт відомого українського виконавця Олега Винника, який прославився ролями в закордонних мюзиклах, а зараз активно гастролює Україною.

Untitled-13Про себе Винник розповідає, що любить грати  на гітарі, фортепіано, деяких духових інструментах. Ці навички часто використовує при аранжуванні власних пісень. Хоча, в репертуарі виконавця є сингли і німецькою, і російською мовами, він неодноразово зазначав, що українська мова – його рідна, якою спілкується в житті. Саме тому українських пісень у нього набагато більше, ніж будь-яких інших.

Цікаво, що Олег любить робити будь-що своїми руками. «Спеціально ніколи цьому не вчився – але власноруч зроблена шафа та кухонні стільці – моя гордість. Я взагалі вважаю, що чоловік, ким би за фахом він не був, має вміти робити елементарні чоловічі справи – щось відремонтувати, забити цвяха тощо. Я до цього процесу підхожу творчо – наприклад, мені подобається реставрувати антикварні меблі», – розповідає артист в інтерв’ю НародUA.

Квитки на концерт у Тернополі, за ціною від 120 до 350 грн., вже зараз можна придбати у ЦУМі та касі ПК «Березіль», де власне співак зустрінеться з тернопільською публікою о 19:00 год.

Довідка:

Олег Винник народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області. Після закінчення школи в с. Червоний Кут, вступив на хормейстерський відділ Канівського училища культури. Згодом працював в Черкаській обласній філармонії.

В рамках програми культурного обміну Олег проходив стажування в Німеччині. В ході якого отримав пропозицію Люнебургського театру із Нижньої Саксонії, де продовжив кар’єру, виконуючи партії в опері «Toska» і опереті «Paganini». Далі – два роки навчання у Гамбурзі під пильним керівництвом викладача вокалу Джона Лемана, а також перші спроби в жанрі мюзиклу. Спочатку були ролі Люченціо («Kiss me Kate» (1999 – 2001 рр.), Фебуса і Клопена («Der Glöckner von Notre Dame» (2001 – 2002 рр.).

В 30-річному віці Олег Винник зіграв роль Жана Вальжана (Jean Valjean) у мюзиклі «Знедолені» («Les miserables») за однойменним романом Віктора Гюго. Наступною важливою роллю стала роль Чорного принца – Смерті (Der Tod) у мюзиклі «Елізабет» («Elisabeth»).

Починаючи з 2011 року Олег Винник зосередився на сольній кар’єрі в Україні. Сам є автором всіх пісень, що входять до його альбомів.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)