Спокусливі повідомлення залишають тернополян без грошей
Пт. 28 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Спокусливі повідомлення залишають тернополян без грошей

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Шахраї продовжують збагачуватись на довірливості наших краян. Люди вірять у “безкоштовний сир у мишоловці”, а самі потрапляють у пастки аферистів.

 34-річну тернополянку мабуть не цікавили застереження, якими рясніють місцеві сайти та друковані видання, бо коли на мобільний телефон прийшла «щаслива» смс про виграш іномарки, жінка одразу повірила в нечувану удачу. А далі все відбувалося вже по відпрацьованій схемі: спілкування з менеджером автофірми, де відбувся розіграш автомобіля «Рено», та обговорення порядку оплати послуг. Невідомий чоловік запевнив жертву, що слід оплатити послуги перевезення та оформлення авто.

Читайте також: Скільки автобусів потрібно школярам, щоб потрапити на уроки

Щаслива жінка подалася до банкомату перераховувати готівку. ЇЇ не цікавило, чому саме її номер став виграшним на невідомому досі їй сайті,   підтвердження, за що саме вона оплатила гроші на невідомий рахунок, ані будь-які документи на авто. Швиденько перекинула 8 тисяч гривень та стала очікувати приїзду французької автівки. Однак власницею машини вона так і не стала, натомість поповнила ряди обдурених учасників псевдолотереї. Зрозумівши це, зателефонувала в поліцію.

У СК ГУ НП в Тернопільській області наголосили, не вірте у нечувану удачу в лотереї, страшні пороби та сімейні прокляття, а також у неймовірно дешеві ціни на товар, який пропонують незнайомці. Шахраїв розшукати важко, легше не довіряти незнайомим людям. Будьте обачні!
Загрузка...Loading...