Справу загибелі хлопця після обшуку патрульними розглядають у Тернопільському апеляційному суді
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Справу загибелі хлопця після обшуку патрульними розглядають у Тернопільському апеляційному суді

Чи винні патрульні у вбивстві хлопця? Справу щодо перевищення правоохоронцями службових повноважень, що призвели до смерті юнака, розглядають у Тернопільському апеляційному суді.

Біля будівлі суду на імпровізований мітинг зібралися люди. Частина з них підтримують патрульних. Є також і ті, хто став на бік матері загиблого та вимагають покарання для винуватців загибелі молодика.

Галицький райсуд Львова визнав шістьох співробітників патрульної поліції винними у перевищенні службових повноважень, що призвело до смерті 23-річного чоловіка. Їм присудили 8 років тюрми. Але рішення було оскаржене.

Трагедія сталася на початку 2018 року. 23-річний молодик загинув в одному з львівських закладів “Національної лотереї”. До приміщення з перевіркою увірвалися шестеро патрульних і попросили відвідувачів викласти всі заборонені речі.

У цей час парубок закинув собі до рота малий поліетиленовий пакет. Це розлютило поліцію. Патрульні почали обшукувати хлопця і бити. У той же час він почав задихатися і просив про допомогу. В результаті цього львів’янин помер.


Джерело: ІНТБ
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)