Стало відомо, чому на центральній площі Тернополя збиралися мами з особливими дітками (Відео)
Вт. 18 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Стало відомо, чому на центральній площі Тернополя збиралися мами з особливими дітками (Відео)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Мами, які є членами громадської організації «Спілка батьків дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» у понеділок зібралися на Театральному майдані на акцію підтримки своєї колеги Лариси Римар,

яка балотується до Верховної Ради України по виборчому округу №163 з центром у Тернополі від політичної партії «Громадянська позиція».

Наталя Шідловська, голова Спілки «Крила ангела» каже, що Лариса Римар, саме та людина, яка буде вирішувати в парламенті проблеми людей з інвалідністю, бо знає це не з розмов, а з власного життя.

«Ми багато років співпрацюємо і Лариса завжди допомагає чим може. Тільки вона боротиметься у парламенті за права та людські умови життя сімей з особливими дітками. Нас не влаштовує ні пенсія, яку ми отримуємо від держави за наших дітей, ні умови пересування по місту, де немає можливості проїхати з інвалідним візком, ні ставлення до нас з боку влади. Тому ми закликаємо тернополян голосувати за Ларису Римар, бо це сильна і розумна жінка, яка знає, як складно і важко виховувати особливу дитину і, поряд з ним, залишатися завжди діловою та конструктивною і так багато робити добрих справ для Тернополя», – каже Наталя Шідловська.                                

ДОВІДКА.

Лариса Римар, мама дитини з інвалідністю.

Життєве кредо: «Ніколи не здаватися, а рухатись вперед!»

48 років. Народилася у Великих Дедеркалах на Шумщині. Понад 20 років проживає та працює у Тернополі. Має дві вищі освіти: мистецьку та економічну.

Працювала на керівних посадах на підприємствах та організаціях різних форм власності. Більше десяти років присвятила розвитку туризму в Тернопільській області.

У 90-х роках працювала директором Великодедеркальської музичної школи. Зараз працює на посаді директора Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької, у якому колись навчалася. Викладач культурології.

Понад 20 років займається громадсько-політичною роботою, очолює громадську організацію «Центр регіонального розвитку та права»,  також «Асоціацію жінок України». Як голова правління Благодійного фонду «Соломія» підтримує талановиту молодь та займається популяризацією і збереженням культурної спадщини України. Організатор і директор Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів ім. Соломії Крушельницької та Відкритого конкурсу піаністів «На батьківщині Василя Барвінського».

Працювала в антикорупційних, медійних та правозахисних проектах міжнародно-технічної допомоги, зокрема,  «Громадська ініціатива на захист економічних прав» за підтримки Європейського Союзу, «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» за фінансової підтримки USAID, «На допомогу власникам та майнових паїв» та «Голосуй активно, обирай свідомо!» за підтримки Посольства США в Україні та інші.

Очолювала Громадську раду при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Є діючим депутатом Тернопільської обласної ради.  Очолює комісію з питань соціально-економічного розвитку та депутатську групу «Рівні можливості».

Одружена. Має двох синів.

Вважає, що має достатньо знань та досвіду, аби бути ефективним народним депутатом України.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...