Стартує онлайн-опитування як розвантажити роботу вчителів та адміністрації у школі
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Стартує онлайн-опитування як розвантажити роботу вчителів та адміністрації у школі

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Реагуючи на численні звернення вчителів та адміністраторів шкіл, Міністерство освіти і науки  і спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine розпочинають проект «Діти і папери: як досягти балансу в школі?». Цей проект –  масштабне онлайн-опитування щодо розвантаження вчительської та адміністративної роботи  з подальшим публічним обговоренням та розробкою плану дій.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила одним із пріоритетних завдань МОН дебюрократизацію системи освіти.

Ініціатива спрямована на те, щоб знайти відповіді на три ключові питання:

– що заважає педагогу й адміністратору школи працювати?

– як змінити ситуацію?

– від кого залежатимуть зміни?

Усі опитування анонімні. До участі запрошуються педагоги й адміністратори закладів освіти (директори та їх заступники) всіх типів та форм власності. До публічного обговорення на другому етапі запрошуються також співробітники  відділів і департаментів освіти.

1 етап, 13 вересня – 13 жовтня 2016 р.: системне анонімне опитування з узагальненням результатів, щоб виявити критичні точки в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю.

2 етап, 6 листопада – 1 грудня 2016 р.: здійснюватиметься відкрите онлайн-обговорення отриманих даних та розробка пропозицій щодо можливості подальших змін.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)