Степан Барна особисто випробував сервіс нового McDonald’s у Тернополі (фото, відео)
Ср. 5 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Степан Барна особисто випробував сервіс нового McDonald’s у Тернополі (фото, відео)

Нарешті й Тернопіль дочекався відкриття в місті найвідомішого та найпопулярнішого у світі фастфуду компанії McDonald’s. Сьогодні, 24 жовтня, ресторан відкрив двері для відвідувачів та офіційно заявив про початок роботи.

Від самого ранку у закладі неймовірний ажіотаж та величезні черги із охочих спробувати свій перший бургер у тернопільському McDonald’s. Переконався у якості обслуговування та зручному й швидкому сервісі особисто й голова облдержадміністрації Степан Барна.

«Перше замовлення в тернопільському McDonald’s. Усім смачного!», – написав він на своїй сторінці у Facebook. А також додав, що це не лише міжнародна компанія-лідер у галузі швидкого обслуговування, яка «зайшла» у Тернопіль. Це, водночас, 1,4 млн. доларів інвестицій, які отримала область, 60 нових робочих місць та 70% продукції, яку використовуватимуть у закладі, вітчизняного виробництва. Зауважимо, що заробітна плата працівників McDonald’s – 48 грн. за годину.

Знаходиться заклад на Майдані Перемоги, що на масиві «Дружба» біля економічного університету.

«Поява подібного фастфуду у Тернополі автоматично означає збільшення кількості туристів, що також зробить свій внесок у розвиток туристичної галузі нашого краю, – переконаний Степан Барна. – А також, крім розвитку туристичної сфери, це означає, що нас помітили на економічному ринку».

До слова, Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа McDonald’s. Перший в Україні McDonald’s відкрився у Києві в 1997 році.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)