Страшна статистика: на дорогах Тернопільщини внаслідок порушень правил гинуть люди
Сб. 28 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Страшна статистика: на дорогах Тернопільщини внаслідок порушень правил гинуть люди

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Триста п’ятдесят сім дорожньо-транспортних пригод трапилося від початку року на дорогах Тернопільщини. В аваріях загинуло 11 осіб, а 106 – отримали травми. У порівнянні з аналогічним періодом 2019-го, у цьому році кількість інцидентів зросла майже на 40 відсотків. За минулий рік станом на 24 лютого аварії забрали життя восьми осіб і стали причиною каліцтва і травм ще сімдесяти шести.

Аварійні ситуації виникали переважно з вини водіїв: вони або перевищували швидкість, або порушували правила маневрування та виїжджали на смугу зустрічного руху, або не дотримувалися безпечної дистанції.

Найбільше автопригод з потерпілими трапилося внаслідок наїзду на пішохода. За січень та 25 днів лютого – 36 ДТП, а 27 – в результаті зіткнення. Двадцять одна аварія трапилася з вини кермувальників, які перебували в стані алкогольного сп’яніння. Фахівці стверджують, що в країні щодня в аваріях гине близько 12 осіб, а 20-30 отримують травми в результаті яких потерпілі втрачають працездатність. Приблизно третина людей, які гинуть на дорогах – це пішоходи.

Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху беззаперечно виконувати правила дорожнього руху. Бути пильними та обачними на дорозі, аби не наражати себе та інших на небезпеку.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...