Першого та останнього загиблого тернополянина у зоні АТО поєднує дивний факт
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Першого та останнього загиблого тернополянина у зоні АТО поєднує дивний факт

svichka19 травня 2016 року, з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, секретар єпархії прот. Олексій Головацький, був присутнім на заході пам’яті, на честь двох випускників Тернопільської школи №14, що віддали своє життя захищаючи Україну від окупанта.

Майор Віталій Курилович загинув першим із Тернопільської області в зоні АТО. За фахом він був начальником бойової та спеціальної підготовки. Гелікоптер, який виконував бойове завдання, був збитий окупантами біля Слов’янська, неподалік гори Карачун 29 травня 2014 року. 

Інший військовий – капітан Володимир Вовк, був лікарем. Його ім’я поки останнє в списку загиблих тернополян. Його забрала війна уже цього, 2016 року. Отець Олексій помолився та звершив освячення меморіальних дошок, встановлених відтепер на фасаді рідної школи, в пам’ять про цих славних синів Тернопільщини.

У своєму слові секретар Тернопільської єпархії протоієрей Олексій Головацький закликав молодь брати приклад зі славних синів України, які не лише на словах, але й конкретними вчинками показують свою любов до своєї землі та народу. Саме завдяки цим відомим і невідомим героям, ми сьогодні можемо спокійно жити, молитися та навчатися.

На завершення проповіді, священик закликав кожного на своєму місці продовжувати працю по розбудові України, розпочату нашими славними воїнами та патріотами – козаками, січовим стрілецтвом, воїнами УПА, Небесною сотнею та героями АТО. Наш обов’язок – дивлячись на такі приклади з життя тих, хто жив поруч нас, прагнути стати такими як вони, у своєму бажанні послужити Україні.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)