Студент-медик повернувся із зони АТО, де навчав людей надавати домедичну допомогу
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Студент-медик повернувся із зони АТО, де навчав людей надавати домедичну допомогу

Untitled-10Упродовж чотирьох днів студент ТДМУ ім.І.Горбачевського Тарас Яцунський разом з іншими інструкторами Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги проводив навчання з домедичної допомоги із цивільним населенням Лисичанська.

«Ми навчали здебільшого працівників нафтопереробного заводу, оскільки в них найбільше передумов для виникнення небезпеки здоров’ю і життю працівників. Хочу сказати, що Всеукраїнська рада реанімації і екстреної медичної допомоги сьогодні активно розвиває напрямок домедичної допомоги в Україні, зокрема навчає вмінню її надавати якомога більшу кількість людей. Чим більша частина суспільства володіє цими навичками, тим меншою є кількість смертей під час нещасних випадків», – розповідає Тарас Яцунський.

Untitled-11За словами хлопця попит на тренінги був більшим, ніж ми очікували, оскільки до їхнього приїзду подібні курси вже проводили, люди з нетерпінням чекали наступних навчань: «Було таке, що в групі одночасно займалося 54 особи. Це велике навантаження на тренерів, бо кожному потрібно приділити увагу і дати можливість практично відпрацювати навички. Та ми справилися і учасникам сподобалося. Чесно кажучи з приводу поїздки спершу були певні хвилювання, але я усвідомлював, що це Україна і там живуть такі ж українці, як і тут. Звичайно, суспільство неоднорідне. З проукраїнськими жителями Лисичанська ми говорили на різні теми, вели повноцінний діалог. З людьми, які були агресивно налаштовані, уникали розмов і конфліктів. Ми не хотіли провокувати їх, аби не нашкодити загальній справі, яку робимо…»

На Луганщині студент-медик познайомитися з цікавими людьми, зокрема вихідцем із Тернополя, який на Лисичанському нафтопереробному заводі організовує культурно-масові заходи українською мовою.

 

За інформацією прес-служби Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)