Студент Тернопільського вишу став бронзовим призером Кубка світу з біатлону у спринтерській гонці
Ср. 25 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У німецькому місті Фінстерау цим днями проходить ІІІ-ій етап Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

В складі Національної паралімпійської збірної змагається і тернополянин, чемпіон зимових Паралімпійських ігор-2018 у Пхьончхані, майстер спорту України міжнародного класу Тарас Радь. У перший день змагань нашому землякові вже вдалося принести команді одну нагороду: виступаючи у спринтерській гонці серед чоловіків у класі LW 10-12 (сидячі), Тарас Радь із результатом 19:04,3 завоював “бронзу”.

За підсумками двох змагальних днів, які пройшли у рамках Кубка світу з біатлону у Фінстерау, в доробку української команди вже є 10 високих нагород, серед яких 2 золотих, 3 срібних та 5 бронзових медалей.

Триватимуть перегони ІІІ-го етапу Кубка світу з біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у Німеччині до 8 лютого 2020 року.