Суд засудив телеканал 1+1 через “Інспектора Фреймут”
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Суд засудив телеканал 1+1 через “Інспектора Фреймут”

Телеканал “1+1” повинен припинити виробництво і телетрансляцію передачі “Інспектор Фреймут”, а також виплатити Новому каналу компенсацію в розмірі 1218000 гривень.

1447656734_106568

“Розгляд цієї справи тривав цілий рік, хоча, на мій погляд, вона дуже проста”, – говорить директор юридичного департаменту Нового каналу Катерина Мороз. – Копіювання нашого сценарію і проекту очевидне. Судовий експерт встановив, що “Інспектор Фреймут” створений шляхом переробки сценарію і передачі “Ревізор”.

Захист права інтелектуальної власності Нового каналу тривало більше року. Суд першої інстанції заборонив телеканалу “1+1” використовувати сценарій і передачу “Ревізор” та використовувати, в тому числі шляхом телетрансляції, передачі “Інспектор Фреймут”. Проте потім апеляційний суд скасував це рішення. Що було оскаржене Новим каналом в касаційному суді, який відбувся 10 листопада.

 На думку Нового каналу, суд апеляційної інстанції невірно застосував норми матеріального права, а деякі норми права, які безпосередньо регулюють подібні правовідносини, взагалі не застосував.

“Рішення Вищого господарського суду відповідає закону, світовій та національній практиці, та й просто моральним нормам, нівелюючи плагіат. Тепер телеканал “1+1” повинен виконати рішення Господарського суду міста Києва і припинити використовувати сценарій і передачу “Ревізор”, виробництво і телетрансляцію передачі “Інспектор Фреймут”, а також виплатити Новому каналу компенсацію в розмірі 1218000 гривень” – зазначає прес-служба Нового каналу.

star.korupciya.com


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)