Ситуаційний центр: куди тернополянам звертатися за допомогою?
Вт. 19 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ситуаційний центр: куди тернополянам звертатися за допомогою?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі працює ситуаційний центр, який покликаний реагувати на незвичайні ситуації у місті та оперативно надавати необхідну допомогу.

Ситуаційний центр працює на базі управління муніципальної інспекції та цілодобової дслужби довідки 1580. Розташований центр у новому приміщенні на вул. Є. Коновальця, 8. 

Працівники займаються відстеженням оперативної ситуації у місті в реальному часі для ефективного та швидкого реагування на її зміни у разі необхідності. У Ситуаційному центрі через виведені на екран зображення з відеокамер інспектори, насамперед, спостерігають за ситуацією у різних мікрорайонах міста. Загалом у Тернополі до системи центру підключені 735 камер, що розміщені на вулицях та прибудинкових територіях міста. Найбільше камер відеоспостереження встановлено на в’їздах-виїздах з міста, аварійно-небезпечних ділянках доріг, перехрестях, в парках та в місцях масового скупчення людей. 114 камер встановлено у закладах дошкільної освіти, 15 – у медичних установах міста та ще 118 цього року встановили у дворах багатоповерхівок.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)