Саме таким може бути парк Національного відродження після реконструкції
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Саме таким може бути парк Національного відродження після реконструкції

1У Тернопільській міській раді молоді архітектори презентували напрацювання щодо реконструкції парку Національного відродження.

 Зокрема, вони  пропонують оновити фонтани на центральній алеї, пішохідні доріжки та велодоріжки, облаштувати сезонне накриття Співочого поля, встановити дитячі майданчики та створити максимально комфортні місця для відпочинку населення різного віку.

Однією з пропозицій було облаштування на місці літака найвищої оглядової тераси в місті, а також розвиток парку у сторону проспекту Злуки.

Міський голова Сергій Надал каже, що усі пропозиції молодих архітекторів неодмінно врахують під час розробки проекту реконструкції парку Нацвідродження.

Читайте також:  На Тернопільщині засуджено жителя Луганська за фінансування терористів «ЛНР»

– Щороку у Тернополі з’являються нові громадські простори, де можуть відпочивати усі категорії тернополян від найменших до найстарших. Звичайно, ми хочемо, щоб у парку Національного відродження теж все відповідало цій меті, – каже очільник Тернополя. – Усі матеріали з презентації молодих архітекторів ми оприлюднимо, щоб почути думку тернополян, а також будем опрацьовувати ідеї у проекті на відповідність діючим нормам. Першу частину реконструкції парку буде зроблено вже цього року. 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)