У Тараса Пастуха немає жодного депутатського запиту щодо Тернополя!
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тараса Пастуха немає жодного депутатського запиту щодо Тернополя!

12009550_741624735949541_7968493923070808236_nАналізуючи депутатську діяльність Тараса Пастуха, було дивно зауважити, що за весь період роботи в парламенті він не подав жодного запиту, що стосувався б Тернополя. Жодного лобіювання чи відстоювання інтересів виборців, які, власне, й забезпечили його роботою і зарплатою, не було. Натомість нині мешканці Тернополя дізнаються, що Пастух хоче стати міським головою. Депутат, який нічого не зробив для свого міста в стінах Верховної Ради, хоче стати мером і керувати містом!

Разом з тим звертає на себе увагу той факт, що Пастух додумався використати здобутки інших на свою користь. Зокрема, він стверджує, що нещодавно звернувся до бюджетного комітету Верховної Ради про виділення коштів на встановлення теплозберігаючих віконних конструкцій у дитсадках міста.  Справді, восени кожного року Верховна Рада України вносить зміни в Закон про державний бюджет і приймає рішення про перерозподіл додаткових коштів по областях. Цього року були внесені зміни в бюджет, згідно із Законом №704-VIII від 17.09.2015, стосовно базових та реверсних дотацій, освітніх та медичних субвенцій з державного бюджету. А ще до того, у березні та травні нинішнього року, Тернопільська міська рада звернулася листами до Кабміну щодо дофінансування окремих проектів за програмою соціально-економічного розвитку Тернополя. Кабмін погодився на часткове фінансування по даній програмі. Ні Тарас Пастух, ні інші депутати від Тернопілля стосунку до співфінансування міських проектів з державного бюджету не мають.

Але давайте подивимось на всі депутатські запити нашого обранця від Тернополя Тараса Пастуха. За весь час його депутатства їх було лише 5. Ось вони…

Усі 5 депутатських запитів народного депутата від Тернополя Тараса Пастуха:

  1. Депутатський запит щодо підписання угоди про облаштування прикордонних пунктів пропуску з Польщею до Кабміну.
  2. Депутатський запит про облаштування прикордонних пунктів пропуску з Польщею до Мінфіну.
  3. Депутатський запит щодо порушення прав військовослужбовців шостого БТО «Збруч» 128-ої гірсько-піхотної бригади ЗСУ в Генпрокуратуру.
  4. Депутатський запит щодо залізничного сполучення в напрямку Маріуполя до Кабміну і Мінфіну.
  5. Депутатський запит про впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів за напрямком Харків-Львів в Міністерство інфраструктури України.

 

Про Тернопіль – ніде ні слова і жодного запиту!!! Це при тому, що “Самопоміч” нині висуває Пастуха “рятувати місто”. Чому ж абсолютно нічого нардеп не робив для цього в стінах парламенту?

Нині “Самопоміч” пропонує нам вдруге голосувати за Тараса Пастуха, який жодного разу не підтримав наше місто. Тернополян знову просять голосувати за кандидата тільки тому, що він “засвітився” в АТО і має четверо дітей. Не будьмо наївними.

Депутатські запити Тараса Пастуха:

Запити-депутата-Пастуха

оксана Гончаренко








Загрузка...



Loading...