Театралізовану Хресну дорогу в Зарваниці телеканал «Тернопіль1» транслюватиме в прямому ефірі
Пт. 28 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Театралізовану Хресну дорогу в Зарваниці телеканал «Тернопіль1» транслюватиме в прямому ефірі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

26 квітня, у Страсну П’ятницю, в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться театралізована Хресна дорога. Телеканал «Тернопіль1» транслюватиме цю подію в прямому ефірі.

Великий Піст – чудова нагода для того, аби поглиблено взяти участь в різних духовних практиках і набоженствах, зокрема, в Хресній Дорозі. Співпережити муки та терпіння Ісуса Христа під час Його Хресної дороги християни можуть в Марійському духовному центрі Зарваниця, що в Теребовлянському районі.

«Всі охочі, можуть піднятися символічною хресною дорогою, роблячи через кілька метрів невеликі зупинки. Таких зупинок – чотирнадцять. І кожна символізує епізод біблійної хресної дороги Ісуса», – каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Під час театралізованої Хресної дороги в Зарваниці, усі вірні зможуть в тиші та молитві розважати над страстями Господа Ісуса Христа. Побачити пряму трансляцію цієї події можна буде на телеканалі «Тернопіль1».

«Впродовж трьох годин тернополяни які не зможуть взяти участі в театралізованій Хресній дорозі в Зарваниці, матимуть можливість долучитися до спільної молитви, переглянувши пряму трансляцію на телеканалі «Тернопіль1» та в соцмережаж», – каже шеф-редактор телеканалу Леся Маньковська.

Початок трансляції театралізованої Хресної дороги в Зарваниці об 11.30, 26 квітня, у Страсну п’ятницю.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...