Телефонував якийсь чоловік: нові подробиці загадкової загибелі студентки з Нігерії у Тернополі
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Телефонував якийсь чоловік: нові подробиці загадкової загибелі студентки з Нігерії у Тернополі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Родичі іноземної студентки тернопільського медуніверситету, яка померла за загадкових обставин у Тернополі, переконують, що мають докази того, що дівчина насправді не наклала на себе руки, пише «За Збручем».

За їхніми даними, поліція уже має відеодокази, які свідчать, що дівчина з Нігерії пішла з життя не з власної волі. Про це у Фейсбуці написала дівчина, яка назвала себе кузиною загиблої Olalekan Samuel

“Вона не покінчила життя самогубством. Слідство триває. Будь ласка, не заплямовуйте назву школи (університету) через свої емоції. Згідно з деякою нашою інформацією, отримано деякі докази у вигляді відеоматеріалів. Я не можу розголошувати це тут з метою збереження таємниці слідства. Вона не покінчила життя самогубством”, – написала вона.

Дівчина, яка представилася двоюрідною сестрою додала, що сестра та брати Бадмус Ололаде уже перебувають в Україні.

За словами друзів дівчини, після проблем із навчанням у виші вона не була у тяжкому психоемоційному стані і розглядала різні варіанти вирішення проблеми.

Поліції ж вдалося з’ясувати, що у день трагедії до неї телефонував якийсь чоловік. Тому слідство розглядає додаткові версії причетності інших осіб або ймовірних суїцидальних спонукань.

Хоча доказів, що це було вбивство наразі у поліції теж немає. Оскільки на тілі дівчини немає жодних ушкоджень чи ознак того, що хтось силою заливав отруту.

«Будемо перевіряти версію доведення до самогубства зі сторони тих осіб, з якими вона спілкувалася. Працюємо з перекладачем і перевіряємо інформацію, яку надають друзі та родичі загиблої», – повідомив очільник тернопілської Нацполіції Олександр Богомол.

Нагадаємо, нещастя трапилося 17 січня: темношкіру дівчину в стані клінічної смерті знайшов на зупинці громадського транспорту місцевий житель. Медикам не вдалося реанімувати дівчину. Допускають, що вона могла вчинити самогубство і випила щурячої отрути через проблеми із навчанням.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)