Теребовлянка стала лицем нового косметичного бренду в Азії
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Теребовлянка стала лицем нового косметичного бренду в Азії

Назва компанії UNT походить від слова “Untitled” тобто “Без назви” і вона популярна в 91 країні світу. Вважається косметичним брендом Тайваню.

14594355562059Яна є моделлю тернопільського агенства Selfie Models Group. Дівчина каже, що успіху вона змогла досягти завдяки саморозвитку та терпінню.

– Першочергові вимоги до усіх моделей єдині: чиста шкіра, високий ріст, відповідні параметри, модельна зовнішність. Але високих та красивих тисячі, десятки тисяч, а кожного сезону їх з’являється ще більше. Тому без належних людських якостей, успіху не варто й чекати. Особисто для мене, це кмітливість, мета та внутрішня енергія (харизма, любов до себе). Пустоголових не люблять ніде, це факт, і моделінг не виключення. Треба швидко “вловлювати” що шукають клієнти на кастингах, розумітися з командою, вміти підтримати розмову… Ніколи не можна забувати про саморозвиток. Щодо мети, без неї неможливо навіть встати з ліжка. Твердо поставлена мета змушує до постійного руху, наповнює силою, бажанням діяти. Коли бачиш сенс в свому житті, не залишається і каплі ліні. І найважливіше, як на мене, це душа. Внутрішнє “Я” кожного з нас, енергія, харизма, щастя. Коли людина наповнена з середини, це одразу відображається назовні. Головне бути щасливою, любити себе, тоді і оточуючі тебе люблять (і клієнти – не виключення), – зазначила Яна.

Інтернет-газета “Доба”

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)