Тернопіль далі прибирається до свят
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопіль далі прибирається до свят

Працівники підрядних організацій продовжують прибирати вуличний змет та залишки протиожеледних матеріалів, якими посипали вулиці у зимовий період.

Нагадуємо, що прибирання вулиць у Тернополі здійснює два підпримства: підприємство “Міськшляхрембуд” обслуговує  «Дружбу», Кутківці, Пронятин і мікрорайон «Березовиця». Прибирання Центру, «Нового світу» та «Сонячного», «Східного» здійснює товариство з обмеженою відповідальністю «Авакс Проф». Впродовж дня 2 квітня підприємствами було здійснено ряд робіт.

Крім згортання, навантаження і вивезення сформованих куп змету також здійснюється механізоване прибирання вулиць щтками. Зокрема, ТОВ   Авакс Проф провели навантаження і вивезення сформованих куп змету  на пр.Бандери, очищення, навантаження і вивезення змету на транспортних розв’язках пр.Злуки-Тарнавського, пр.Злуки-Текстильна та навантаження і вивезення сформованих куп змету з дамби Тернопільського ставу . Працівники “Міськшляхрембуд” провели навантаження і вивезення сформованих куп змету на вул.Микулинецька, навантаження і вивезення сформованих куп змету з вул.Бережанська і очищення вул.Винниченка, вул.Карпенка, вул.Кривоноса, вул.Миру порохотягом Глобус.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)