Тернопіль готується до місцевих виборів
Чт. 29 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопіль готується до місцевих виборів

Untitled-3325 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих рад, згідно нової редакції Закону України «Про місцеві вибори». Щодо особливостей та нововведень, передбачених документом, Тернопіль Live писав у статті Майбутнє місцевих рад у руках громади області

Наразі триває процес висунення кандидатів, формування виборчих комісій та забезпечення організаційних моментів. Тернопіль у цьому контексті – не виняток.

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал провів нараду із керівниками виконавчих органів ради та дав доручення щодо підготовки та забезпечення належного проведення виборів у місті.

«За кожною дільницею закріплений відповідальний працівник міської ради. Найближчим часом ми перевіримо дільниці на наявність усього необхідного – сейфів, вогнегасників, столів і стільців, кабін і урн для голосування. Також будемо акцентувати увагу на благоустрої та освітлені території. У разі виявлення недоліків – будемо негайно їх виправляти, щоб вибори пройшли на належному рівні», – зазначив Сергій Надал.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)